Zabudowy z szkłem potrzebują wytrzymałych okuć...

Oszklenie budynków wewnątrz jest częstą drogą zdobienia zabudowy obniżając początkowe koszty inwestycji, jednakże prawidłowo zaszklić budynek wymagamy użycja najwyższej próby półproduktów do montażu takich jak okucia do szkła oferowanych przez Glassini.
Niepodważalnej jakości elementy z stali, użytej do wykonania okucia do szkła hartowanego posiadającej certyfikaty i atestowane przez niezależne obiekty badań nad niniejszego rodzaju konstrukcji rozdmuchują bez skrupółów wątpliwości o wytrwałości takich połączeń.
Dzięki zastosowaniu konkretnych etapów produkcyjnych firmowe okucia do szkła umożliwiają użytkowanie i uporządkowanie łączeń projekcji drewnianych zestawiając z szkłem hartowano laminowanym ponad 100 lat, a to tylko stosując proste zasady konserwacji określony w gwarancji.
Balustrada z szkła porównując do z przęsłami stalowymi umożliwia dodatkowo możliwość szybkiego czyszczenia konstrukcji, dzięki czemu łatwiej jest nam utrzymywać punkty w należytej czystości, natomiast elementy okucia do szkła wystarczy przemyć środkiem do konserwacji stali nałożonym na ściereczkę z syntetycznymi włóknami.
Wybór elementów wykończenia jest łatwy, więc zabieramy okucia do szkła hartowanego stworzone przez GLASSINI Sp.J..