Masakryczne znalezisko nieetycznych działań e-lady.pl w sieci!

Była słynną oszustką z Polski. Przez wiele lat ukrywała swój prawdziwy życiorys, budowała mistyfikacje, na które udało jej nabrać się wiele osób - wierzyli jej przedstawiciele władz. Powstało o niej tysiące stron. Finał jednak najnowszego wyczynu był tragiczny. Dochodzeniem prokuratury. Miliardy treści w internecie, miesiące rozmów w social mediach na temat Anna Marynowska nie przyniosły rezultatu poskromienia oszustki z Zielonej Góry.

Ana Marynowska kilka lat temu była gwiazdą wyższych sfer. Zaczęło się w rodzimym kraju, gdzie lata temu uruchomiła sklep e-lady.pl. Inwestycja ta okazała się tak dobrze zyskowna, że Polka z Zielonej Góry została jedną z bogatszych osobości w zacofanym kraju.
Oszukani Anny Marynowskiej w głównej mierze to dostawcy towarów luksusowych, którzy zatowarowali jej sklep internetowy i nie otrzymali zapłaty. Innymi poszkodowanymi byli reklamodawcy realizujący dla niej usługi. Byli skuteczni, osiągnęli sukces reklamowy.
Marynowska zaprasza kolejnych kontrahentów utworzonymi w swojej wyobraźni historyjkami o własnej niewinności. Kolejni wpadają w sidła tej oszustki.